Nasz Zespół

Umów się na wizytę

POZNAJ NASZYCH SPECJALISTÓW

MAGDALENA FIGIEL

Fizjoterapeuta, Certyfikowany Terapeuta metody neurorozwojowej NDT – Bobath, terapeuta metody proprioceptywnego nerwowo – mięśniowego torowania ruchu PNF, terapeuta trójpłaszczyznowej terapii wad stóp według Zukunf – Huber

Pracuję z noworodkami od pierwszych dni życia, niemowlętami oraz dziećmi. Noworodki diagnozuję metodą Prechtla w celu określenia ewentualnego uszkodzenia układu nerwowego. Młode mamy uczę prawidłowej pielęgnacji niemowlęcia, prawidłowego podnoszenia, noszenia oraz odkładania dziecka. Pierwsza wizyta polega na ocenie rozwoju dziecka, określeniu umiejętności ruchowych oraz ustaleniu celu terapeutycznego. Pracuję z niemowlętami oraz dziećmi z zaburzeniami rozwoju psychoruchowego, chorobami genetycznymi, neurologicznymi, wadami stóp oraz wadami postawy. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie. Terapię dobieram w zależności od potrzeb i celu terapeutycznego. Współpracuję z wieloma specjalistami tworząc zespół terapeutyczny. Ufam moim współpracownikom i wiem, że wspólnie możemy odnosić sukcesy w terapii z Naszymi Małymi Pacjentami. Należy pamiętać, że wczesne usprawnianie zapobiega utrwalaniu się i dominacji nieprawidłowych wzorców ruchowych. „ Nie uczymy ruchów, ale czynimy aby były możliwe „ ( K.B.Bobath 1981 )

ZBIGNIEW PIOCH

Instruktor Masażu Shantala, Instruktor masażu Body Touch, masażysta, pedagog, oligofrenopedagog

Specjalizuje się w masażu niemowląt, dzieci i dorosłych w tym również z niepełnosprawnością intelektualną. Tworzę indywidualne plany edukacyjno – terapeutyczne. Pracowałem w Polskim Stowarzyszeniu na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Gorzowie Wlkp. , zawodowo prowadzę specjalistyczny gabinet masażu.
Wieloletnie doświadczenie zdobyłem w pracy z dziećmi i dorosłymi również z niepełnosprawnością intelektualną w specjalistycznych ośrodkach terapii i rehabilitacji. Uczestniczyłem w projektach w ośrodkach i placówkach zajmujących się terapią dzieci i dorosłych. Prowadzę terapię indywidualną, współpracuję z rodzicami oraz placówkami terapeutycznymi. Młodych rodziców uczę masażu Shantala, który daje wiele niezwykłych korzyści zarówno dziecku jak i rodzicom. Masaż Shantala to Dotyk Miłości.

OPINIE PACJENTÓW

Każdy pacjent to osobna historia. Skuteczna terapia to nie tylko ćwiczenia, ale również wsparcie psychologiczne i edukacja. Codzienna praca z ludźmi daję mi wiele satysfakcji i spełnienia zawodowego.

Po raz kolejny zadowolony! Bardzo pomógł masaż Shantala mojemu synkowi. Dobra lokalizacja.
MAREK

Bardzo sympatyczny i rzeczowy specjalista. Duży plus za atmosferę i indywidualne podejście do klienta.

MAGDA

Bardzo przykłada się do swojej pracy, słucha i pomaga, bardzo dobry specjalista ale też dobry człowiek.

MAMA KASI

PROFESJONALIZM

MIŁA ATMOSFERA

DOŚWIADCZENIE

SKUTECZNOŚĆ

Umów Wizytę